ICT Manager

Szolgáltató szektorban működő multinacionális, 250-300 fős cég számára keresünk ICT Manager kollégát.

Feladatok

  • belső IT folyamatok biztosítása (fejlesztés, üzemeltetés, support funkciók feladatainak menedzselése)
  • belső alkalmazások üzemeltetésének, karbantartásának és fejlesztésének koordinációja
  • céges website és intranet rendszer fejlesztésének koordinálása
  • kapcsolattartás az anyacéggel és a globális IT tevékenységet támogató szolgáltatókkal
  • globális döntések helyi implementálása
  • business support (tenderek, RFP inputok, megvalósítási tervek IT részének kezelése)
  • beszállítók kezelése
  • beszerzések intézése (alkalmazások, végberendezések, mobilok)
  • szerződések kezelése
  • lokális IT projektek vezetése (fejlesztés, alkalmazások, folyamatok, change management)
  • költségvetés megtervezése és kontrollja
  • IT és IT related policyk és folyamatok felelőse (pl. IT policy, Mobile policy, Disaster recovery)

Elvárások

  • IT / Mérnöki háttér
  • üzleti alkalmazások üzemeltetésében szerzett tapasztalat (Webes rendszerek, CRM vagy HR / Marketing területen előny)
  • korábbi hands-on tapasztalat IT üzemeltetés terén
  • közép / nagyvállalati környezetben szerzett tapasztalat
  • korábbi tapasztalat IT management terén
  • erős aktív angol nyelvtudás
  • ITIL ismeret előny
  • scripting / SQL, programozói ismeretek
  • HTML, Webes Service-ek ismerete
  • szolgáltató, can-do attitűd
  • határozott hozzáállás
  • üzleti oldallal való hatékony kapcsolattartási, együttműködési készség

Amit kínálunk

  • Klassz és fiatalos munkakörnyezet a Millenáris Park irodaházában
  • Kihívást jelentő feladatok, felelősségteljes munkakör és lehetőség a mindennapi tanulásra, fejlődésre
  • Multinacionális, biztos háttér

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Bencze Alma
alma.bencze@randstad.hu
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.