Senior IT Business Analyst

Szeretnél részt venni egy zöldmezős fejlesztésben és menedzselni az üzleti folyamatokat?
Dolgoztál hasonló projecten, ismered a szoftverfejlesztési életciklusokat?
Ha a válasz igen, és érdekelne egy felelősségteljes, változatos feladatkör, várjuk a jelentkezésedet!

Feladatok

  • informatikai rendszerekkel kapcsolatos üzleti igények felmérése, elemzése, egyeztetése
  • funkcionális és technikai specifikáció, logikai rendszerterv elkészítése
  • tesztelés előkészítése és felügyelete, felhasználók képzése a bevezetés során
  • a teljes fejlesztési folyamat koordinálása, feladatok delegálása
  • a bevezetés után a rendszer támogatása, újabb fejlesztési igények kezelése, új funkciók bevezetése
  • folyamatos kapcsolattartás a beszállítókkal és az üzleti felhasználókkal
  • dokumentáció készítése

Elvárások

Tanulmányok:
  • főiskolai vagy egyetemi diploma (preferáltan gazdasági vagy informatikai területen)

Technikai kompetenciák
  • minimum 4-5 éves releváns szakmai tapasztalat
  • szoftverfejlesztési életciklus ismerete, rendszerek bevezetésében és üzleti folyamatok kialakításában szerzett tapasztalat
  • pénzügyi szervezetnél történt informatikai rendszer fejlesztésében szerzett tapasztalat előny
  • minimum erős középszintű angol nyelvismeret szóban és írásban

Viselkedési kompetenciák
  • jó analitikus és problémamegoldó készség
  • kiváló kommunikációs és szervezőkészség

Amit kínálunk

  • részvételi lehetőség új rendszerek kialakításában az elejétől a végéig
  • szakmai kihívások, fejlődési lehetőség
  • előrelépési lehetőség
  • versenyképes fizetés

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Boglárka Hubai
+36 30 542 8672
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.