Junior Kommunikációs és PR Specialista

Érdekelnek a startupok és van már tapasztalatod PR-ban? Szeretnél innovatív környezetben és projekteken dolgozni egy tapasztalt szakember mellett?

Ha mindegyik kérdésre igennel válaszoltál, akkor jelentkezz a Junior Kommunikációs és PR Specialista pozícióra!

Feladatok

  • a Szenior Kommunikációs és PR Specialista munkájának teljes körű támogatása
  • részvétel hazai és nemzetközi szakmai magazinokkal, médiumokkal, online magazinokkal és egyéb piaci szereplőkkel történő kapcsolattartásban
  • sajtóközlemények, sajtótájékoztatók megszervezésének támogatása adminisztratív feladatokban és egyéb háttérmunkával
  • vállalati imázs kommunikációjának, kapcsolódó események kommunikációjának támogatása a szenior munkatárs mellett
  • PR folyamatokban és kreatív munkában való részvétel, branding folyamatokba és egyéb projektekbe történő bevonódás és ezek támogatása
  • marketing kollégákkal, egyéb társosztályokkal történő kommunikáció segítése
  • beszámolók, riportok, prezentációk készítése
  • egyéb adminisztratív és szervezési feladatok

Elvárások

  • felsőfokú végzettség, preferáltan kommunikáció területen
  • technológiai trendek követése
  • az innovációs, start-up ökoszisztéma iránti erős érdeklődés
  • kommunikáció/PR területen szerzett munkatapasztalat előnyt jelent
  • aktív, felsőfokú angol nyelvismeret
  • kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • dinamizmus, pozitív szemlélet és attitűd
  • precíz, önálló, megbízható munkavégzésre való képesség
  • jó szervezőkészség (prioritások, határidő tartása)
  • proaktivitás, kezdeményezőkészség
  • nyitottság a politikai kommunikáció felé

Amit kínálunk

  • versenyképes juttatási csomag
  • szakmai kihívás, perspektíva
  • részvétel újonnan alakuló koncepció kialakításában

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Gergely Pomázi
+361 300 6670
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.