Junior Marketing Specialista

Érdekelnek a startupok és van már marketinges tapasztalatod? Szeretnél innovatív környezetben és projekteken dolgozni egy tapasztalt szakember mellett?

Ha mindegyik kérdésre igennel válaszoltál, akkor jelentkezz a Junior Marketing Specialista pozícióra!

Feladatok

  • a Szenior Marketing Specialista munkájának teljes körű támogatása
  • a marketingstratégia és koncepció megvalósításában való részvétel
  • content marketing oldalak tartalommal való megtöltése, platformok kezelése
  • weboldalak kezelése adminisztratív oldalról
  • rendezvények, belső események szervezésének, lebonyolításának támogatása
  • kommunikációs anyagok előkészítése, összeállításában való aktív részvétel
  • iparágon belüli felületek, tartalmak kezelésének, tartalommal való megtöltésének támogatása
  • offline marketing elemek (flyer-ek, magazinok, kiadványok) kezelésében történő közreműködés
  • grafikussal, ügynökségekkel való együttműködés támogatása
  • kommunikációs kollégákkal, egyéb társosztályokkal történő kommunikáció segítése
  • beszámolók, riportok, prezentációk készítése
  • egyéb adminisztratív és szervezési feladatok

Elvárások

  • technológiai trendek követése
  • nyitottság az innovációs ökoszisztéma felé
  • piaci szereplők, szaksajtó, online felületek iránti erős érdeklődés
  • marketing területen szerzett munkatapasztalat, web site-fejlesztésben és üzemeltetésben szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • aktív, felsőfokú angol nyelvismeret
  • kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • dinamizmus, pozitív szemlélet és attitűd
  • precíz, önálló, megbízható munkavégzésre való képesség
  • jó szervezőkészség (prioritások, határidő tartása)
  • proaktivitás, kezdeményezőkészség

Amit kínálunk

  • versenyképes juttatási csomag
  • szakmai kihívás, perspektíva
  • részvétel újonnan alakuló koncepció kialakításában

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Gergely Pomázi
+361 300 6670
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.