Szenior Kommunikációs és PR Specialista

Ismered a startupok világát és felkészült PR szakember vagy? Nyitott vagy az innovációra és szívesen kamatoztatnád kapcsolati tőkéd?

Ha mindegyik kérdésre igennel válaszoltál, akkor jelentkezz a Szenior Kommunikációs és PR Specialista pozícióra!

Feladatok

  • a legfontosabb, kiemelkedő hazai és nemzetközi szakmai magazinokkal, médiumokkal, online magazinokkal, a piaci szereplőkkel és azok véleményformáló HUB-jaival való aktív kapcsolattartás
  • sajtóközlemények, sajtótájékoztatók megszervezése, menedzselése
  • klasszikus PR és kommunikációs elemek használata, a piaci szereplőkkel, legnagyobb stakeholderekkel való folyamatos aktív kapcsolattartás
  • vállalati imázs kommunikációja, kapcsolódó események kommunikációja
  • sajtóanyagok szerkesztése, sajtóközlemények írása, ezek közlése különböző platformokon
  • sajtóorgánumokkal való napi szintű kapcsolattartás, kapcsolat építése
  • offline és online főszereplőkkel való kapcsolattartás hazai és nemzetközi szinten
  • branding folyamatok, támogató projektek koordinálása, ezek szinergiájának megteremtése
  • költséghatékony kommunikációs csatornák és ezek eszközeinek megtalálása
  • marketing kollégákkal, társosztályokkal való szoros együttműködés
  • tulajdonosokkal, állami szereplőkkel való aktív kapcsolattartás, kommunikációs kampányok szervezése

Elvárások

  • felsőfokú végzettség
  • minimum 4 éves releváns munkatapasztalat
  • kiemelkedő nemzetközi szakmai magazinok, médiumok, online magazinok, a piac szereplőinek, véleményformáló HUB-jainak ismerete
  • technológiai trendek naprakész ismerete
  • a piaci szereplők, online felületek, legnagyobb stakeholderek ismerete, velük kialakított aktív kapcsolati háló
  • új termék, innováció piacra vezetésében való részvétel előny
  • start-up kampányok kommunikációjában, piacra vezetési kampányában való részvétel előny
  • közösségi finanszírozási kampányban, befektetési, inkubációs világhoz kapcsolódó kampányban való részvétel előny
  • kormányzati kommunikációban és/vagy európai uniós projektekben szerzett jártasság előny
  • aktív, felsőfokú angol nyelvismeret
  • kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • erős projektmenedzsment készség
  • dinamizmus, pozitív szemlélet és attitűd
  • proaktivitás, kezdeményezőkészség
  • politikai kommunikáció felé való érzékenység, nyitottság

Amit kínálunk

  • versenyképes juttatási csomag
  • szakmai kihívás, perspektíva
  • részvétel újonnan alakuló koncepció kialakításában

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Gergely Pomázi
+361 300 6670
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.