Beágyazott szoftverfejlesztő

IT tanácsadással foglalkozó partnerünk rugalmasan változó és folyamatosan bővülő portfóliójának alapját a szoftverfejlesztés, IT üzemeltetés és erőforrás-biztosítás képezi.

Ezen belül keresnek legalább 3 éves tapasztalattal rendelkező, C programnyelvben és biztonságkritikus rendszerekben jártas szakembert Budapestre!

Feladatok

  • Vevői követelmények kezelése és értelmezése.
  • A követelmények alapján a specifikáció kidolgozása és dokumentálása.
  • A megtervezett szoftver komponens implementálása (C-nyelven).
  • Platform közeli beágyazott fejlesztés.
  • Modul és integrációs tesztek kidolgozása és végrehajtása.

Elvárások

  • Okleveles villamosmérnöki, vagy mérnök informatikus végzettség
  • Mikrokontrolleres ismeretek
  • C-programnyelv ismerete és aktív használata beágyazott mikrokontrolleres környezetben
  • Biztonságkritikus rendszerek ismerete
  • Megbízható angolnyelv-tudás
  • Kiváló kommunikációs készség és nemzetközi csapatmunkában való együttműködési készség
  • Jó problémamegoldó készség

Amit kínálunk

  • Multinacionális környezetben való munkavégzés
  • Stabil, professzionális háttér
  • Versenyképes bérezés és kiemelkedő juttatások
  • Előrelépési lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Gergely Makai
+36 20 952 2065
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.