Bérautó referens

Nemzetközi autó lízinggel, flotta ügyintézéssel foglalkozó multinacionális partnerünkhöz keresünk Bérautó referensi munkakörbe új kollégákat

Feladatok

  • foglalások rögzítése, kezelése, listázása
  • bérgépjárművek kiadásának és visszavételének dokumentálása az elektronikus nyilvántartási rendszerben, megrendelések bementése szerződések alá
  • bérelt gépjárművek esetében a foglalás visszaigazolás dokumentálása,
  • a bérlések naprakész nyilvántartása,
  • lejáró bérlések listázása és ellenőrzése
  • számlák ellenőrzése, szükség szerint kódolása
  • kapcsolattartás bérautós partnerekkel
  • szervizekkel kapcsolattartás a gépjárművek elkészülésével kapcsolatos információk beszerzése,
  • riportok készítése ügyfélszolgálat kérése alapján
  • extra kiterhelésekkel kapcsolatos dokumentumok beszerzése, szkennelése és mentése
  • pontos, gyors és szakszerű tanácsadás ügyfelek és társosztályok részére

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Bérautós cégnél szerzett több éves munkatapasztalat
  • Pontosság, szabálykövetés, monotonitás tűrés, kitartás, terhelhetőség, csapatjátékos magatartás, önálló munkavégzésre való képesség
  • A gépjárművek szeretete és alapos ismerete
  • Megbízhatóság és kiszámíthatóság
  • MS Office alkalmazás ismerete, alap Excel ismeret
  • Angol nyelv ismerete előny

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés
  • béren kívüli juttatások

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Dorottya Kürti
+36 1 300 6659
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.