Karbantartó technikus - német nyelvtudással

Acélipari területen tevékenykedő német partnercégünk részére keresünk Karbantartó technikus pozícióba munkatársakat a Győrtől 15 km-re fekvő Gönyűre.

Feladatok

  • Műszaki gépek és berendezések karbantartási és javítási feladatainak ellátása
  • Műszaki hibák sürgősségi elhárítása
  • Megelőző szerviz és karbantartás, rendszeres állapotfelmérés
  • Szerviz-napló és jelentések készítése
  • Műszaki rajzok olvasása , tervrajzok és alaprajzok szerkesztése
  • Segítségnyújtás a gyártósor mellett dolgozóknak a gépek beállításában

Elvárások

  • Középfokú műszaki végzettség, mechanikai területen
  • Társalgási szintű NÉMET nyelvtudás
  • Hidraulikus és pneumatikus rendszerek kezelésében, feldolgozóipari környezetben szerzett tapasztalat
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Nyitottság új szakmai ismeretek elsajátítására

ELŐNY:
  • Ms Office és CAD program felhasználói szintű ismerete és műszaki rajzok olvasása (önálló rajzolás nem feltétel)
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Kiemelkedő bérezés
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Részvételi lehetőség egy zöldmezős beruházásban
  • Hosszú távú munkalehetőség egy folyamatosan fejlődő, bővülő vállalatnál
  • Továbbképzési, tanulási lehetőségek

Munkavégzés helye: Magyarország, Gönyű

Munkavégzés helye

Gönyü, Győr-Moson-Sopron megye

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Pécsi Nóra
tatabanya@randstad.hu
34/200-330
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.