HR Tanácsadó - Fizikai munkaerő toborzás

Szereztél már értékesítésben tapasztalatot viszont a HR területe is közel áll hozzád?
Megismernéd a munkaerő kölcsönzés világát? Szívesen segítenél fizikai munkavállalóknak elhelyezkedni?

Ha igen, akkor lehet, hogy pont téged keresünk a Randstad rohamosan bővülő munkaerő-kölcsönzési divíziójába!

Feladatok

  • Munkaerő-kölcsönzési projektek menedzselése
  • Előszűrés, telefonos és személyes interjúk lefolytatása, fizikai és szellemi munkaerő toborzása
  • Innovatív és kreatív toborzási módszerek alkalmazása a legjobb jelöltek megtalálása érdekében
  • Részvétel ügyfél találkozókon, tárgyalásokon
  • Új, potenciális ügyfelekkel való kapcsolatfelvétel, a Randstad szolgáltatásainak bemutatása

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Értékesítésben szerzett többéves tapasztalat
  • Energikus, eredmény-orientált és proaktív személyiség
  • Tanulásvágy, pozitív hozzáállás
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Lehetőség arra, hogy egy piacvezető HR tanácsadó cég munkatársa legyél
  • Klassz és fiatalos környezet a Millenáris Park irodaházában, prémium helyen
  • Kihívást jelentő feladatok, felelősségteljes munkakör és lehetőség a mindennapi tanulásra, fejlődésre

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Bencze Alma
alma.bencze@randstad.hu
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.