Pályakezdő Könyvelő

Pályakezdő vagy és pénzügyi-számviteli, könyvelői diplomával rendelkezel?

Magabiztos angol nyelvtudásod van?

Fontos számodra, hogy egy jó nevű cégnél kezdhesd el a karrieredet?

Proaktív vagy, és szereted, ha adnak a véleményedre?

Ami vár rád: fejlődési és előrelépési lehetőségek, lendületes csapat, biztos háttér, multi környezet!

Úgy érzed, hogy ez a pozíció neked szól? Jelentkezz most és csatlakozz multinacionális partnerünk dinamikusan növekvő csapatába Pályakezdő Könyvelői / Junior Statutory Accountant pozícióba!

Feladatok

  • Pénzügyi kimutatások, beszámolók készítése (statutory statements)
  • Folyamatok fejlesztésében való részvétel
  • SOP-k készítése
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Tapasztalt kollégák támogatása
  • Együttműködés a társosztályokkal

Elvárások

  • Junioroknak szól a lehetőség, PÁLYAKEZDŐK jelentkezését is szívesen várjuk!
  • Diploma pénzügyi, számviteli vagy könyvelői területén
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Erős számviteli alapok
  • Proactív, kreatív hozzáállás
  • Jó kommunikációs készségek

Előny ha van már tapasztalatod:
  • könyvvizsgálat
  • könyvelés
  • beszámolókészítés területén

Amit kínálunk

  • Jó nevű cégnél dolgozhatsz - kiváló referencia a szakmában
  • Előrelépési lehetőségek
  • Egy újonnan kialakuló csapat része lehetsz
  • Modern és jól megközelíthető iroda
  • Versenyképes fizetés
  • Tréningek, képzések (ACCA)

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Szilvia Stubner
+36 20 499 77 71
szilvia.stubner@randstad.hu
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.