Karbantartó villamosmérnök

Partnerünk speciális termékek fejlesztésével, kutatásával, gyártásával és forgalmazásával foglalkozó multinacionális vállalat. Komárom-Esztergom megyében működő gyártóegységükbe keresünk jelenleg Karbantartó villamosmérnök kollégát.

Feladatok

  • Üzemi karbantartási feladatok koordinálása
  • Üzemi karbantartás tervezés
  • Külső kivitelezők munkájának koordinálása, segítése
  • Tartalék berendezések és alkatrész bázis biztosításának segítése
  • Karbantartási tevékenység elemzése, javaslattétel javító tevékenységre
  • Fejlesztések megtervezése, dokumentációk elkészítése

Elvárások

  • Felsőfokú villamosmérnök végzettség
  • kommunikációképes ANGOL nyelvtudás
  • Min. 1 éves szakmai tapasztalat karbantartási területen
  • Karbantartási irányultság, érdeklődés
  • Gyakorlatias, határozott, önálló- és csapatmunkára egyaránt képes személyiség

Amit kínálunk

  • Fiatalos csapat
  • Fejlődési lehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Innovatív környezet

Munkavégzés helye

Nyergesújfalu, Komárom-Esztergom megye

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Zsuzsanna Hont
zsuzsanna.hont@randstad.hu
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.