Vezető rendszergazda

Szolgáltató szektorban működő multinacionális, 250-300 fős cég számára keresünk Vezető rendszergazda kollégát.

Feladatok

  • belső IT folyamatok (SW fejlesztések, üzemeltetés, support funkciók) feladatainak szakmai felügyelete, valamint aktív részvétel mindezekben
  • belső alkalmazások üzemeltetésének, karbantartásának és fejlesztésének koordinációja
  • céges website és intranet rendszer fejlesztésének felügyelete
  • kapcsolattartás az anyacéggel és a globális IT tevékenységet támogató szolgáltatókkal
  • IT tenderek, RFP inputok, megvalósítási tervek IT részének kezelése
  • beszállítók kezelése
  • IT beszerzések intézése (alkalmazások, végberendezések, mobilok)
  • lokális IT projektek vezetése (fejlesztés, alkalmazások, folyamatok, stb)
  • költségvetés megtervezése és kontrollja
  • IT és kapcsolódó policy-k, folyamatok felelőse

Elvárások

  • IT / Mérnök végzettség
  • üzleti alkalmazások üzemeltetésében szerzett tapasztalat (Webes rendszerek, CRM vagy HR / Marketing területen előny)
  • tapasztalat IT üzemeltetés terén
  • közép / nagyvállalati környezetben szerzett tapasztalat
  • korábbi tapasztalat IT management terén előny
  • erős aktív angol nyelvtudás
  • ITIL ismeret előny
  • scripting / SQL, programozói ismeretek
  • HTML, Webes Service-ek ismerete
  • szolgáltató attitűd
  • határozott hozzáállás
  • üzleti oldallal való hatékony kapcsolattartási, együttműködési készség

Amit kínálunk

  • Fiatalos munkakörnyezet
  • Kihívást jelentő feladatok, felelősségteljes munkakör és lehetőség a mindennapi tanulásra, fejlődésre
  • Multinacionális, biztos háttér

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Ildikó Mező-Mészáros
+36 1 411 2090
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.