Key Account Manager

Multinacionális FMCG partnerünk számára keresünk Key Account Manager pozícióba dinamikus kollégát budapesti munkavégzéssel!

Feladatok

  • A cég üzletpolitikájának és értékesítési stratégiájának képviselete FMCG ügyfelek (hipermarketek és diszkont áruházak) körében
  • Az üzletág értékesítési koncepciójának megvalósítása
  • Hipermarketekkel és diszkont áruházakkal való kiváló üzleti kapcsolat kialakítása és fenntartása
  • Promóciók megszervezése és implementálása
  • Versenytársak folyamatos monitorozása
  • Értékesítési eredmények elemzése
  • Rendszeres riportálás

Elvárások

  • Főiskolai / egyetemi végzettség
  • Minimum 2-3 év FMCG területen, Key Account Manager pozícióban szerzett gyakorlat
  • Hiper-, illetve diszkont csatornákban szerzett tapasztalat
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Önálló munkavégzés
  • Magabiztos fellépés, remek kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Dinamikus, proaktív, eredményorientált személyiség

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Céges autó, laptop, mobiltelefon
  • Kihívást jelentő feladatok
  • Szakmai és személyes fejlődési lehetőség
  • Kulturált munkahelyi körülmények

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Szekér Tamás
+36 1 300 6609
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.