IT recruitment trainee

Bővülő csapatunkba keresünk kommunikatív, talpraesett IT recruitment trainee-t az IT kereséssel foglalkozó csapatunk részére.
Ha szeretnél Magyarország piacvezető munkaerő-közvetítő cégénél dolgozni, egy fiatalos, dinamikus csapat tagja lenni, jelentkezz gyakornoknak a Randstadhoz!

Feladatok

  • Szoros együttműködés és tanulási lehetőség tapasztalt
tanácsadóinkkal
  • Önéletrajzok előszűrése
  • Telefonos interjúk menedzselése (nyelvtudás ellenőrzése)
  • Álláshirdetések szerkesztése
  • Interjúk szervezése
  • Front-office feladatok
  • Kapcsolatépítés, networking
  • Esetenként fejvadászat

Elvárások

  • Nappali hallgatói jogviszony
  • Minimum 20-25 óra munkavégzés/hét
  • Talpraesettség
  • Magabiztos angol nyelvtudás, még egy nyelv folyékony ismerete előny
  • Jó kommunikációs készség
  • Értékesítési tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Rugalmasan oszthatod be az idődet
  • Kimagasló munkahelyi környezetben dolgozunk
  • Hozzánk könnyen eljutsz, irodánk jól megközelíthető
  • Lehetőséged nyílhat tapasztalt tanácsadóinkkal interjúztatni
  • Velünk jól fogod érezni magad, egy fiatalos csapat megbecsült tagja lehetsz
  • Tőlünk komoly és felelősségteljes feladatokat fogsz kapni, ha kávéfőző/fénymásoló gyakornokságot keresel, nem nálunk a helyed
  • Nekünk az az érdekünk, hogy a legtöbbet kihozzuk a gyakorlati időszakodból, és hogy ez a lehető legizgalmasabban és legtevékenyebben teljen

Jelentkezés Madarász Ádámnál az adam.madarasz@randstad.hu e-mail címen vagy a +36 30 465 9047 számon.

Sikeres interjú esetén szinte azonnal kezdhettek!

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Madarász Ádám
+36 30 465 9047
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.