Műszaki projekt koordinátor

A médiaiparban tevékenykedő nemzetközi partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Kiemelt ügyfelekkel történő kapcsolattartás: Pláza Managerek és tulajdonosok, magas rangú Önkormányzati tisztviselők, vállalati ügyfelek.
  • Plázákkal és Önkormányzatokkal történő üzleti tárgyalások előkészítése, leszervezése, ezeken való részvétel:
  • Döntés előkészítő anyagok elkészítése,
  • üzleti tervek összeállítása,
  • prezentációk készítése.
  • Helyszíni felmérések során a fejlődési lehetőségek meghatározása: Meglévő felületek optimalizálása, új helyszínek meghatározása, leválogatása.
  • Kimutatások, prezentációk készítése angol és magyar nyelven
  • Műszaki osztályon készülő riportok koordinálása
  • Műszaki osztályon felmerülő ad-hoc feladatok

Elvárások

  • Felsőfokú iskolai végzettség
  • Minimum 3 éves szakmai tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás, francia nyelvtudás előny
  • Tárgyalástechnika
  • Jó kommunikációs készség
  • Alaposság
  • Csapatjátékos
  • Delegálási képesség
  • Önálló munkavégzés
  • Gazdasági alapismeretek
  • B kategóriás jogosítvány

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Anita Rózsa
+36 30 692 8875
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.