Prémium Bankár Esztergom - Befektetési Tanácsadó

Legalább 1 éves tapasztalatod van befektetés területén prémium bankárként vagy tudásodat befektetői oldalon szerezted?
Jó érzéked van a befektetésekhez?
Fontos számodra a nagyfokú szakmaiság és a széleskörű portfólióépítési lehetőségek?
A szakmai előrelépési lehetőségek is vonzanak?

Ha igen, jelentkezz most és csatlakozz a kiváló referenciával rendelkező ügyfelünk csapatába, ahol te válhatsz a fiók arcává!

Feladatok

  • prémium banki lakossági ügyfelekkel való együttműködés
  • az ügyfelek pénzügyi helyzetének nyomon követése
  • tanácsadás befektetés területén
  • portfólió építés az ügyfél igényeinek megfelelően
  • a bankcsoport megtakarítási termékeinek ajánlása
  • ügyfélkör növelése

Elvárások

  • minimum 1-2 éves tapasztalat befektetési területen (privát bankárként, befektetői oldalon, brókercégnél)
  • felsőfokú végzettség (gazdasági vagy befektetői szakirányú képzés)
  • aktív angol nyelvtudás előnyt jelent
  • naprakész tőzsdei és befektetési ismeretek
  • ügyfélközpontúság
  • tárgyalókészség
  • megbízhatóság

Amit kínálunk

  • stabil, jó hírnevű cég tagja lehetsz
  • széleskörű portfólió
  • további előrelépési lehetőségek
  • tréningeken, vezetői karrierprogramokban való részvétel
  • kiváló szakmai referencia
  • modern munkakörnyezet, saját iroda
  • versenyképes juttatási csomag

Munkavégzés helye

Budapest, V. kerület, Esztergom

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Szilvia Stubner
szilvia.stubner@randstad.hu
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.