Munka- és tűzvédelmi specialista

Nemzetközi háttérrel rendelkező, elektronikai szereléstechnológia terén kiemelkedő partnerünk számára keresünk új kollégát Munka- és tűzvédelmi specialista munkakörbe azonnali kezdéssel!

Feladatok

  • A munkavédelmi és tűzvédelmi tevékenységek ellenőrzése, fejlesztése a vállalatnál a mindenkori jogszabályoknak megfelelően
  • A mutatók tervezése, ellenőrzése, ezen mutatók javításáért tett intézkedések végrehajtása
  • Kockázatelemzések és intézkedési tervek készítése
  • Belső auditok elvégzése megfelelő működés biztosítása érdekében, dokumentáció elkészítése
  • A belső ellenőrzések során feltárt hiányosságok megszüntetésére hozott intézkedések végrehajtása
  • Munkabalesetek és foglalkozással kapcsolatos megbetegedések kivizsgálása
  • Munkavédelmi és tűzvédelmi oktatások készítése és megtartása
  • Riportok készítése
  • Előírások betartatása

Elvárások

  • Műszaki felsőfokú végzettség
  • Munka- és tűzvédelmi szakképesítés
  • 2-3 év, hasonló pozícióban szerzett tapasztalat
  • Társalgási szintű ANGOL nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség, hatékony problémamegoldó készség
  • Agilis, határozott személyiség

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Folyamatos továbbképzési, fejlődési lehetőség
  • Változatos napi munkavégzés
  • Családias légkör

Munkavégzés helye

Dunaharaszti, Pest megye

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Zsuzsanna Hont
+36 1 411 2090
[email protected]
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.