Közép-kelet európai munkaerő toborzás területén 30 éves tapasztalattal rendelkező vállalatunk egészségügyi területre keres munkatársakat. Az R+S Group több, mint 3.800 főt foglalkoztat 28 telephelyen.

Hosszútávú projektjeinkhez Ápolókat, Szakápolókat (f/n) keresünk.

Amit ajánlunk:
  • Hosszútávú, stabil munkalehetőség, határozatlan idejű munkaviszony, német bejelentés
  • Kórházban, klinikán, idősotthonban történő munkavégzés segédápolói vagy ápolói munkakörben
  • A formalitások elintézése: végzettség elismertetése és az ezzel járó költségek átvállalása
  • Német nyelvkurzus
  • Ingyenes szállás egyágyas szobákban, jó kürülmények között (az első három hónapban)
  • iGZ kollektív munkaszerződés szerinti pontos és teljesítésnek megfelelő bérezés
  • Éves szabadság: 24-30 munkanap
  • Korrekt, pontos bérkifizetés
  • Kiutazástámogatás 180€ értékben
  • Hazautazási hozzájárulás alkalmanként 70€
  • Szabadságpénz, karácsonyi pénz
  • 500€ prémium ( munkatárs ajánlása esetén)
  • Munkaruhát, minőségi védőfelszerelést (PSA) bíztosítunk
  • Magyar nyelvű munkatársunk áll rendelkezésükre Németországban
Munkakör:
  • Ambuláns gondozás, idősgondozás, pszichés-szociális gondozás
  • Gondozás rendelőben
  • Kötéscsere, vérvétel, gyógyszerek adagolása
  • Összedolgozás egy professzionális csapattal
Elvárások:
  • Segédápolói munkakörbe A2, ápolói munkakörbe B2 nyelvi szint (A cél minden esetben az ápolói pozícióban történő foglalkoztatás. A segédápolók munkavégzésük mellett kinti nyelvoktatáson vehetnek részt, majd a nyelvvizsga és "Anerkennung" megszerzését követően van lehetőségük ápolóként dolgozni.)
  • Lezárt ápolói tanulmányok— Főiskolai vagy 2004 után elvégzett OKJ 54, 55 "ápoló" végzettség (A jelentkezés 2004 máj. 1 előtti ápolói végzettség esetén a az ÁEEK által kiállított "konformitást tanusító hatósági bizonyítvány" bemutatásával lehetséges)
  • Szakmai tapasztalat
  • Jogosítvány ("B" kategória) és saját autó előnyt jelent
  • Németországba való életvitelszerű tartózkodás vállalása
Elküldöm az önéletrajzomat
ID: 3838502  Megjelentetés dátuma: 2020.01.02.