Közép-kelet európai munkaerő toborzás területén 30 éves tapasztalattal rendelkező vállalatunk ipari és épületvillamossági területre keres saját állományába munkatársakat. Az R+S Group több, mint 3.800 főt foglalkoztat 28 telephelyen.

Hosszútávú projektjeink számára lakatosokat (f/n) keresünk.

Amit ajánlunk:
  • Hosszútávú, stabil munkalehetőség, határozatlan idejű munkaviszony, német bejelentés
  • iGZ kollektív munkaszerződés szerinti pontos és teljesítésnek megfelelő bérezés
  • Éves szabadság: 24-30 munkanap
  • Kiutazástámogatás 180€ értékben
  • Garantált kezdőfizetés bruttó 14€/órától + nettó 10€/ledolgozott nap (napi díj, Auslöse), vagy nettó 42€ teljes Auslöse. Ez a garantált bérminimum sikeres próbamunka esetén, ami csak emelkedhet.
  • Hazautazási hozzájárulás alkalmanként 70€
  • Túlórapótlék: 25%, 50%, 100%, 150%
  • Szabadságpénz, karácsonyi pénz
  • 500€ prémium ( munkatárs ajánlása esetén)
  • Ingyenes szállás egyágyas szobákban, jó kürülmények között
  • Teljes munkabér melletti továbbképzés saját továbbképző központunkban
  • Munkaruhát, minőségi védőfelszerelést (PSA), minőségi szerszámokat bíztosítunk
  • Magyar nyelvű munkatársunk áll rendelkezésükre Németországban
Munkakör:
  • Vasból, acélból és egyéb fémekből készült lemezek, idomok, csövek megmunkálása
  • Könnyű- és acélszerkezetű rendszerek elemeinek elkészítése
  • A termékekhez szükséges félkész termékek és alapanyagok darabolása
  • Lemezalakítás kézi szerszámokkal és lemezmegmunkáló gépekkel
  • Gépbeállítás (lemezvágó olló, hidraulikus és excentergép, golyósprés)
  • Fém- és lemezfelületek megmunkálása kézi köszörűkkel és csiszológépekkel
  • Gyártási dokumentációk kezelése
Elvárások:
  • Kommunikációs színtű német nyelvtudás
  • Szakirányú végzettség, munkatapasztalat
  • Gépjárművezetői engedély (B), saját autó előnyt jelent
  • Nyitottság szakmai fejlődésre
  • Utazási hajlandóság
  • Megbízható személyiség
Elküldöm az önéletrajzomat