Autószerelő - járműmechatronikai műszaki munkatárs

R+S Group Hungary Kft.

A munkavégzés helye
Németország
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Munkaköréhez tartozik:

- egyedi és prototípus járművek összeszerelése, átalakítása, (hajtáslánc, futómű, külső/belső burkolatok, stb.),

- mechanikus és elektromos egységek beszerelése járműkísérletekhez,

- mérőeszközök, mérőberendezések ki- és beszerelése,

- hibakeresés, hibadiagnózis (az autógyár által biztosított programmal és eszközökkel).

Amit ajánlunk:

Hosszú távú, stabil munkalehetőség, határozatlan idejű munkaviszony, német bejelentés
Korrekt, pontos bérkifizetés
Kollektív szerződés szerinti pontos és teljesítésnek megfelelő bérezés
Kiutazás támogatás 180 EUR
Garantált kezdőfizetés bruttó 13 - 14 EUR/órától + nettó 10 EUR/ ledolgozott nap (Auslöse), vagy nettó 50 EUR teljes ( Auslöse ). Ez a garantált bérminimum, ami emelkedhet:
Haza utazási hozzájárulás 80 EUR,
Túlóra pótlék: 25%, 50%, 100%
Szabadságpénz, Karácsonyi pénz
Ingyenes szállás jó kürülmények között
Teljes munkabér melletti továbbképzés saját továbbképző központunkban
Magyar nyelvű munkatársunk áll rendelkezésükre Németországban is
Munkaruhát, minőségi védőfelszerelést (PSA), minőségi szerszámokat biztosítunk

Feltételek:

- autószerelői végzettség,

- autószerelői tapasztalat,

- járműmechatronikai ismeretek előnyt jelentenek,

- alapszintű kommunikációs német nyelvtudás szükséges,

- hosszabb távú külföldi munka vállalása,

- önálló munkavégzés, rugalmasság, terhelhetőség,

- csapatszellem.

Legyen tagja csapatunknak és jelentkezzen még ma.

További információ: +36 70 632 2020

Információk a kiválasztási folyamatról

www.rs-ag.hu
www.rs-ag.de

Megbízó

Munkaközvetítés, személyzeti tanácsadás

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Képzési szak

Autóipar

Beszélt nyelvek

Német nyelv - Minimumszint (A1)

Jogosítvány

B

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Vállalatcsoportunk többek között németországi bejelentést, ingyenes szállást egyágyas szobákban és biztos munkahelyet kínál munkatársainknak. Jelenleg kb. 3.900 főt foglalkoztatunk német bejelentéssel a 28 németországi telephelyünkön. Sokéves tapasztalattal rendelkezünk a Magyarországról érkezett szakemberek toborzásában, foglalkoztatásában, illetve nyelvi kurzusok szervezésében.
Magán-munkaerőközvetítői nyilvántartásba vételi szám:
VEM/01/193-2/2017

A cég címe

Budapest u. 89.
8200 Veszprém

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Békési Tamás
Tel.: +36706322020
E-mail: Küldje el önéletrajzát