Minőségellenőr

QSR24h Hungary Kft.

A munkavégzés helye
Győr
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Feladatok leírása

autóalkatrészek vizuális, mechanikai ellenőrzése munkautasítás alapján
hibás termékek megmunkálása (pl. zsírozás, radírozás, csiszolás)
kézi anyagmozgatás, rakodás, munkaterületek tisztán tartása
kapott egyszerűbb feladatok, utasítások végrehajtása
rábízott egyszerűbb készülékek használata, gépek, berendezések, szerszámok tisztítása
ellenőrzött alkatrészek helyes dokumentációja

Elvárásaink
* 3 műszak vállalása
* megbízható személyiség
* kiváló látás és kézügyesség
* terhelhetőség
* precizitás

Autóipari tapasztalat, B kategóriás jogosítvány és saját gépjármű előnyt jelent a kiválasztási folyamatnál.
Magánvállalkozók jelentkezését is várjuk

Amit kínálunk:
Versenyképes bérezés
Stabil munkahelyi háttér
Béren kívüli juttatások
Fejlődési és előrelépési lehetőség

Egyéb béren kívüli juttatások

Cafeteria

Információk a kiválasztási folyamatról

A kiválasztás befejezésének tervezett időpontja

2019.01.06. (még 27 nap van hátra)

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
posztgraduális végzettség

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A QSR24h 2003-ban alapult Németországban. Jelenleg négy ország - Magyarország, Szlovákia, Csehország, Lengyelország - állandó telephelyein és számos településén állunk megbízóink rendelkezésére.
A QSR24h Hungary Kft. az autóipar és beszállítói részére nyújt szolgáltatásokat az év 365 napja bármelyik pillanatában, melyek segítségével az ügyfélnél felmerülő minőségi hibák, hatékony intézkedésekkel, eredményesen szüntethetők meg.

A cég címe

Mártírok útja 66.
9027 Győr

Kapcsolat