Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Software Engineer

Qres Technologies - o.s. Czech

Místo práce
Práce z domu
Druh pracovního poměru
teljes munkaidő, részmunkaidő, szabadúszó, vállalkozó
Termín nástupu
1.11.2020

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Práce v R&D týmu na výzkumu a vývoji nových industriálních inkjetových tiskáren a příbuzných produktů
• Podílení se na všech fázích vývoje produktu od prototypu až po finální výrobek
• Vývoj softwaru v programovacím jazyce C
• Aplikace vč. programování v reálném čase, grafické uživatelské prostředí, pokročilé zpracování obrazu, komunikační protokoly zařízení a logické kontroly
• Testování a optimalizace nových návrhů a sysémových konfigurací
• Softwarově - technická podpora sevisního oddělení
• Sledování aktuálních technologických a průmyslových trendů

• Zajímavá práce v mladé dynamické mezinárodní společnosti
• Možnost připojit se k týmu zabývajícího se vývojem progresivních a sofistikovaných digitalních technologií
• Pružná pracovní doba
• Možnost práce na zkrácený/flexibilní úvazek, ŽL nebo práce z domu
• 25 dní dovolené
• Jazykové kurzy, příspěvek na stravování

Informace o náboru

• Nástup ihned nebo dle dohody
• Možnost flexibility pracovního úvazku
• CV a motivační dopis v českém nebo anglickém jazyce zasílejte, prosím, na emailovou adresu [email protected]

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

31.10.2020 (zbývá ještě 11 dnů)

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Képzési szak

informatika, elektrotechnika, počítačové inženýrství

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Ostatní znalosti

C - pokročilý
C++ - pokročilý
JavaScript - základy
HTML - základy
UNIX/Linux - pokročilý

Pozice je vhodná pro absolventa

Igen

• Výhodou také znalost programování v Qt
• Jazykové znalosti - anglický jazyk – aktivně
• Samostatnost, pečlivost, proaktivní přístup

Qres Technologies, a developer of large format printing systems and products, based in Hlušovice, Czech Republic

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců

Okružní 92
78314 Hlušovice
Česká republika
ID: 3781117  Megjelentetés dátuma: 2020.09.14.