Festékszóró, fényező

PUR Montage-Dienstleistungs-GmbH

A munkavégzés helye
Németország
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

- A kezelendő felületek előkészítése, a zsír- és egyéb szennyeződések, valamint a rozsda eltávolítása
- A kezelendő felületek festése, lakk- és egyéb védőbevonat felvitele
- Fényezö berendezesek kezelése
- Festék, valamint védő zománc- vagy lakkbevonat felvitele fémből, fából és egyéb anyagból készült iparcikkekre
- A fentiekhez kapcsolódó feladatok ellátása
- Más munkavállalók munkájának ellenőrzése

Egyéb béren kívüli juttatások

- Kellemes, nyugodt munkakörnyezet
- Egy jól működő csapat támogatása
- Betanítás a munkahelyen
- Igényes és sokrétű tevékenységek
- Német bejelentés, munkaszerződés a
PUR Montage-Dienstleistungs-GmbH-nál
- Betegbiztosítás az AOK-nál
- Auslöse (távolléti díj)
- Tarifán felüli fizetés (1800-2500 nettó+szállás)
- Prémiumok, vonzó bónusz rendszer
- Magyar kapcsolattartó
- Egyéni védőfelszerelést a cég biztosít
- A szükséges minősítési intézkedéseket a cég intézi (hegesztői minősítések, daru és targonca jogosítvány ...)
- A szállás munkához közel biztosított

Megbízó

Egyéb adminisztratív és szolgáltatást támogató tevékenység

A PUR Montage-Dienstleistungs-GmbH TÜV tanusítvánnyal rendelkezik. 1991 óta személyzeti tanácsadással foglalkozik Németország egész területén.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Alapszint (A2) vagy Német nyelv - Alapszint (A2)

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe

Hainsberger Straße 10b
01159 Dresden
Németország
ID: 3692682  Megjelentetés dátuma: 2019.07.16.