Takarítói állás az elegáns Corvin Irodaházban Pulire Hungary Kft.

Pulire Hungary Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő, részmunkaidő, megállapodás alapján (időszakos munka)
A munkába lépés időpontja
ASAP
A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások
1200 Ft bruttó/óra

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Főbb feladatok:
- padlószőnyegek, illemhelyek tisztántartása,
- konyha tisztaságának fenntartása,
- egyéb takarítási feladatok

Egyéb béren kívüli juttatások

- utazási hozzájárulás

Információk a kiválasztási folyamatról

Előny:
- takarítási szolgáltatás terén szerzett tapasztalat

A kiválasztás befejezésének tervezett időpontja

2018.04.25. (még 0 nap van hátra)

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Készségek és személyes tulajdonságok

- lelkes,
- munkájára igényes,
- szeret jó csapatban dolgozni
- flexibilis

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk logisztikai, védelmi, raktári és takarítási szolgáltatásokat nyújt raktárakban, disztribúciós központokban, bevásárlóközpontokban és üzletekben. Szolgáltatásaink elérhetők Lengyelország, Csehország, Szlovákia és Magyarország területén.

A cég címe

Honvéd utca 8. I. em. 2.
1054 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Vargová Nikoleta
E-mail: Küldje el önéletrajzát
ID: 3359739   Megjelentetés dátuma: 2018.04.12.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   1200 Ft bruttó/óra