Ingatlanértékesítő

PT Property Ingatlanközvetítő és Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
1025 Budapest, Szépvölgyi út 2/A., Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Ha az az ember vagy, aki pozitívan gondolkodik, ha van kitartásod az életben ahhoz, hogy megvalósítsd a céljaid, érzed, hogy többre vagy képes és különleges érzéked van az emberekhez, ha szeretnél fejlődni, és ha hajlandó vagy magadért tenni, akkor: TALÁLKOZNUNK KELL!

A Duna House Szépvölgyi úti irodája egy új játékost keres nyerő csapatába, az alábbi pozícióba:

INGATLANÉRTÉKESÍTŐ

Olyan új kollega jelentkezését várjuk, aki nem kifogásokat keres, hanem mindig a megoldást.
Az ingatlanközvetítés fortélyait a legjobbaktól sajátíthatod el, amely életed végéig megélhetést biztosít neked. Egy dolgot biztosan tudunk: az ingatlan örök és kitűnő befektetés, napjaink ingatlanpiaca óriási lehetőséget rejt magában.
Számunkra ez a szakma az élet, egy élethosszig tartó szenvedély. Ne légy elpocsékolt tehetség, velünk felszínre törnek az értékeid.

Valósítsd meg önmagad, légy sikeres velünk! JELENTKEZZ!
Fényképes önéletrajzokat a [email protected] e-mail címre várjuk.

FŐBB FELADATOK:
• eladó ingatlanok felkutatása
• ingatlan portfólió kezelése, kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel
• komoly, motivált ügyfelek kiszolgálása, ingatlanok bemutatása majd
értékesítése
• céljaid meghatározása és véghezvitele, önmagad megismerése

NÁLUNK MIT KAPNAK A CSAPATTAGOK:
• folyamatos szakmai támogatást, képzést
• a legjobbaktól tanulhatnak
• sorsfordító lehetőséget
• modern, hangulatos irodát
• nyerő csapatot
• profi infrastruktúrát
• pozitív szemléletet
• motiváló közeget

Egyéb béren kívüli juttatások

Biztos alapjövedelem, szakmai és készségfejlesztő képzések.

Információk a kiválasztási folyamatról

Angol, német, orosz, kínai nyelvtudás előnyt jelent

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Készségek és személyes tulajdonságok

A LEENDŐ CSAPATTAGGAL TÁMASZTOTT ELVÁRÁSOK:

• pozitív gondolkodás
• legalább középfokú végzettség
• ambiciózus
• nyitott személyiség
• határozott fellépés
• többre való törekvés
• nyelvismeret előny, de nem feltétel
• fejlődni akarás
• humorérzék
• gyors és hatékony munkavégzés

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Duna House Szépvölgyi úti irodája 2017-ben nyitotta meg kapuit. Az iroda hátterében álló tulajdonosok évtizedes tapasztalattal rendelkeznek az ingatlanpiacon, hisznek az ingatlanközvetítésben, és hisznek abban, hogy az ügyfeleknek nyújtott magas szintű szolgáltatással olyan hozzáadott értéket képviselnek, amely óriási támogatás az ügyfeleknek az ingatlanpiaci ügyletek sikeres lebonyolításánál.

Az irodai csapat tagjai magasan képzett, a piacot kiválóan ismerő, ügyfél orientált, céltudatos kollégák, akik szintén elkötelezettek a kiváló szolgáltatás mellett.

Irodánk roppant kellemes hangulatú, ügyfélbarát hely, ahol minden a rendelkezésre áll az ügyfelek részére, hogy ingatlannal kapcsolatos ügyeiket segítőkész, hozzáértő kollégák támogatásával intézzék.

A cég címe

Szépvölgyi út 2/A.
1025 Budapest