Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Műszaki előkészítő

PSN Építőipari Kft.

A munkavégzés helye
Szekszárd
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Főbb feladatok, munkák:
Előkészítői feladatok ellátása:
• Árajánlatok kérése alvállalkozóktól, beszállítóktól.
• Árajánlatok értékelése, műszaki egyeztetések.
• Árajánlatok készítése megrendelői igényeknek megfelelően.
• Új építmények (épületek, egyéb létesítmények) építésének, illetve meglévő építmények bővítésének, átépítésének, ajánlatainak koordinálása, ellenőrzése.
• A Cég képviselete, kapcsolattartás szakhatóságokkal és más szervekkel.
• Építészeti tervrajzok és specifikációk értelmezése.
• A munkaerő koordinálása, anyagok, üzemek és berendezések beszerzése és szállítása.
• Tárgyalás a megrendelőkkel és az építkezésben részt vevő alvállalkozókkal, hogy a projektek időben és a költségvetésen belül készüljenek el.

Az álláshoz tartozó elvárások:
• Szakirányú végzettség.
• Pontos, precíz, határozott munkavégzés.
• Jó problémamegoldó képesség.
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek.

Amit kínálunk:
• Versenyképes fizetés.
• Hosszú távú munkalehetőség.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképpel ellátott, magyar nyelvű szakmai önéletrajzát, valamint motivációs levelét fizetési igény megjelölésével a [email protected] e-mail címre.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A PSN Építőipari Kft. a saját beruházások mellett / üzletek, irodák, lakások építése Szekszárdon, és a környező településeken / generál-kivitelezőként közbeszerzési eljárásokon is sikeres, tehát a többpilléres üzleti stratégia hosszú távon szavatolja a társaság szilárd piaci pozícióját.

A cég címe

Rákóczi utca 23-25.
7100 Szeszárd
ID: 3954117  Megjelentetés dátuma: 2020.09.15.