Kereskedelmi munkatárs - Hatvan területére

Provident Pénzügyi Zrt.

A munkavégzés helye
Hatvan
Munkaidő
részmunkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A Provident Pénzügyi Zrt. új munkatársakat keres az alábbi pozícióba,

Miért jó nálunk dolgozni:

• A Provident stabil, nemzetközi hátterű vállalat.
• Tagja leszel egy olyan motivált csapatnak, akik 2018-ban a legjobbak a személyes ügyfélkiszolgálásban Magyarországon.
• Innovatív vállalatként folyamatosan fejlesztjük munkatársainkat és lehetőséget biztosítunk céges rendezvényeken való részvételre.
• Rugalmas munkaidőben végezheted a munkádat, így a magánéletedet is könnyebben szervezheted.

Feladataid lesznek:
• A vállalat pénzügyi termékeinek értékesítése;
• Kiváló szolgáltatás nyújtása ügyfeleinknek.

Egyéb béren kívüli juttatások

• Főállásban vagy részmunkaidőben dolgozhatsz;
• Alapbér és eredmény alapú bónusz;
• Céges mobiltelefont biztosítunk;
• Munkavégzésedhez üzemanyag térítés adunk;
• Fejlődési és előrelépési lehetőség;
• Sikerorientált, vidám csapat.

Információk a kiválasztási folyamatról

Ha a fenti pozíció felkeltette érdeklődésedet, várjuk pályázatod az önéletrajz és motivációs levél csatolásával, illetve fizetési igény feltüntetésével a http://karrier.provident.hu/ címre.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Készségek és személyes tulajdonságok

Az állás a tied lehet, ha van:
• Tapasztalatod az ügyfélkiszolgálás, értékesítés és pénzkezelés területén;
• Jó kommunikációs készséged;
• Problémamegoldó képességed;
• Képes vagy önállóan és csapatban is dolgozni.

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe

Futó u. 47-53.
1082 Budapest

Kapcsolat