SMD Operátor (Ref.sz.: 42271)

A munkavégzés helye
Jászfényszaru
Munkaidő
teljes munkaidő

Feladatok

Az adott gépek műveleti utasítás szerinti folyamatos, biztonságos üzemeltetése,
A beültető gépek kisebb hibáinak elhárítása.
FIFO elv ismerete és használata,
Technológiai szabályok betartása, különös tekintettel az ESD védelemre,
Az adott gépek termelési adatainak dokumentálása.

Elvárások

Középfokú végzettség (Érettségi)
Alap szintű angol nyelvismeret
Felhasználói szintű számítógép ismeret
Folyamatos, 12 órás műszakrend vállalása
Jó állóképesség.

Amit kínálunk

Elérhető átlagos jövedelem: Bruttó 278.000Ft (alapbér + bónuszok) + Műszakpótlék
Napi egyszeri ingyenes meleg étkezés
Ingyenes céges járatok
Határozatlan idejű teljes munkaidős munkaszerződés

Szakmai tapasztalat években

1

Szükséges végzettség

középfokú végzettség érettségivel

Kérjük küldje el önéletrajzát a "Jelentkezem" gomb megnyomásával, amennyiben megfelel az elvárásoknak kollégáink hamarosan felveszik Önnel a kapcsolatot. Telefonszám: 0670/902-4283