Kis- és középvállalati ügyfélmenedzser (Ref.sz.: 42231)

A munkavégzés helye
Pest megye (Az állás utazást igényel)
Munkaidő
teljes munkaidő

Feladatok

Kisüzleti ügyfélkör részére történő szolgáltatások értékesítése, egyedi az ügyfél igényeihez igazodó ajánlatok kidolgozása
Potenciális üzleti ügyfelek felkutatása és megszerzése a Kis- és középvállalati szektorban
Személyes kapcsolat kiépítése a területeden lévő ügyfelekkel
Meglévő ügyfelek kezelése, folyamatos kapcsolattartás és az ügyfélszolgálati folyamatok támogatása
Ügyfélkezeléshez kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások

Jó tárgyaló és prezentációs készség
Készségszintű számítógépes ismeretek, Microsoft Office alkalmazások aktív használata
Minimum középfokú végzettség
"B" kategóriás jogosítvány
Érdekel a mobil- és vezetékes kommunikáció izgalmas, dinamikus világa
Naprakész vagy telekommunikációs piac újdonságaival
Szívesen szólítasz meg és szerzel új ügyfeleket
Mindened az értékesítés, kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készséggel rendelkezel
Sikerorientált személynek érzed magad, aki hosszútávon kitartó
Nyitott vagy és jól alkalmazkodsz a változásokhoz

Amit kínálunk

Kezdés előtti szakmai tréning
Szakmai mentoring program
Alapbér és alapbéren felüli jutalék
Dolgozói kedvezmények kiemelt partnereinknél
Mobiltelefon, notebook
Fiatalos, jó hangulatú környezet

Szükséges végzettség

középfokú végzettség érettségivel

Ha a hirdetés átolvasása és átgondolása után úgy érzed, hogy ez a lehetőség Neked szól, küldd el részletes fényképes szakmai önéletrajzodat a ’Jelentkezem’ gombra kattintva.