Telefonos értékesítő (Ref.sz.: 42111)

A munkavégzés helye
Győr
Munkaidő
teljes munkaidő

Feladatok

Meglévő ügyfélkör telefonon történő megkeresése és termékek értékesítése számukra
Interneten beérkezett rendelések feldolgozása
Rendelések felvitele a vállalat rendszerébe, hívások regisztrálása
Ügyfélkarton karbantartás

Elvárások

Alap vagy középfokú végzettség
Jó kommunikációs készség
Felhasználói szintű számítógépes ismeret
Értékesítői véna
Lelkes, lendületes, kitartó egyéniség

Amit kínálunk

Folyamatos munkalehetőség
Rugalmas munkaidő (4-6-8 órában)
Utazási költségtérítés
Ingyenes továbbképzések

Szükséges végzettség

alapfokú végzettség

Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek érdeklődjön a +36 70 643 0416-os telefonszámon, vagy küldje el fényképes önéletrajzát bérigény megjelölésével a jelentkezem gombra kattintva.