Kábelipari gépkezelő (Ref.sz.: 40201)

A munkavégzés helye
Szeged
Munkaidő
teljes munkaidő

Feladatok

Rábízott gép kezelése, működésének ellenőrzése és biztosítása
Hiba esetén az illetékesek értesítése
Dokumentációk elkészítése és rögzítése
A termékek minőségi ellenőrzése
Gondoskodik a gépek és kezelési területeinek tisztán tartásáról

Elvárások

Min. 8 általános végzettség
Fizikai munkakörben szerzett tapasztalat(termelés, gyártás)
12 órás váltott műszak (4+4 munkarend) vállalása
Kézügyesség, műszaki érzék
Kitartó, precíz munkavégzés

Amit kínálunk

Stabil, hosszú távú munkalehetőség
Kiemelt bérezés+béren kívüli juttatások
Utazási költségtérítés
Cégesbuszjárat Szeged-Szatymaz-Balástya-Kistelek közötti útvonalon

Szakmai tapasztalat években

1

Szükséges végzettség

alapfokú végzettség

Amennyiben a fent felsorolt feltételeknek megfelel, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a megadott email címre.