Pénzügyi és számviteli munkatárs (Ref.sz.: 40181)

A munkavégzés helye
Szeged
Munkaidő
teljes munkaidő

Feladatok

Cégcsoport operatív adózási feladatainak ellátása
Banki adatfeldolgozás, könyvelés
Banki kapcsolattartás

Elvárások

Felsőfokú szakirányú végzettség
Legalább 3 év szakmai gyakorlat
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek, Word és Excel magabiztos használata
Nagyfokú precizitás
Rugalmas, problémamegoldó hozzáállás, elemző képesség
Terhelhetőség
Együttműködési készség, célorientáltság, csapatszellem

Amit kínálunk

Versenyképes bérezés
Cafeteria és egyéb juttatások

Szakmai tapasztalat években

3

Szükséges végzettség

főiskolai végzettség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes, szakmai önéletrajzát a megadott e-mail címre, vagy a JELENTKEZEM gombra kattintva!

Munkavégzés helye: Szeged