Jogi előadó (Ref.sz.: 40151)

A munkavégzés helye
Szeged
Munkaidő
teljes munkaidő

Feladatok

Jogi képviselet ellátása, beadványok szerkesztése peres és peren kívüli eljárásokban
Követelésérvényesítéssel kapcsolatos teljes körű jogi ügyintézés
Személyes eljárás hatóságok, bíróságok előtt
Egyeztetés és tárgyalás az ügyfelekkel
Hivatalos levelezés lebonyolítása
Elektronikus bírósági, hatósági rendszerek használata
Részletfizetési megállapodások elkészítése
Jogi eljárásra történő előkészítés (FMH, felszámolási eljárás, stb.)
Végrehajtókkal történő kapcsolattartás

Elvárások

Jogi egyetemi végzettség
Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt
Önálló munkavégzés, magabiztos és határozott fellépés, döntési készség
Kiváló problémamegoldó és szervezőkészség
Terhelhetőség
Jó együttműködési készség, célorientáltság, csapatszellem
Alapvető számítógépes ismeretek, Word és Excel magabiztos használata
Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

Versenyképes bérezés
Cafeteria és egyéb juttatások
Jogi szakvizsgához szükséges gyakorlati idő igazolása
Szakmai fejlődési lehetőség

Szükséges végzettség

egyetemi végzettség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes, szakmai önéletrajzát a megadott e-mail címre, vagy a JELENTKEZEM gombra kattintva!

Munkavégzés helye: Szeged