Szakmai területvezető (Ref.sz.: 40111)

A munkavégzés helye
Csongrád megye (Az állás utazást igényel)
Munkaidő
teljes munkaidő

Feladatok

A területhez tartozó 10-12 kirendeltségen dolgozó értékesítők munkájának koordinálása
Az előzetesen meghatározott területi értékesítési tervszámok elérése, ellenőrzése és értékelése
Támogatást nyújt a napi operatív kérdésekben
Irányítása alatt dolgozók folyamatos szakmai képzése, fejlesztése
Személyes részvétel a kiválasztási és toborzási folyamatokban
Új kollégák mentorálása, csapatba történő beillesztése
A kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása, értékelések és beszámolók készítése

Elvárások

B kategóriás jogosítvány
Saját gépjármű (üzemanyag és amortizációs költséget cégünk téríti)
Kiemelkedő kommunikációs készség
Rugalmasság és terhelhetőség
Kiváló szervező és problémamegoldó készség

Amit kínálunk

Alapbéren felül: juttatások, bónuszok
Izgalmas és nagy ívű projektben való részvétel
Stabil, hosszú távú munkalehetőség
Munkavégzéshez szükséges eszközök (Laptop, mobiltelefon)
Változatosság
Inspiráló csapat és munkakörnyezet

Szakmai tapasztalat években

1

Szükséges végzettség

középfokú végzettség érettségivel

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését kérjük, küldje el önéletrajzát!