Teszterkarbantartó (Ref.sz.: 34391)

A munkavégzés helye
Zalaegerszeg
Munkaidő
teljes munkaidő

Feladatok

teszt berendezések (in-circuit és funkcionális teszterek) zavartalan működésének biztosítása
a teszterek javításának elvégzése, javítások dokumentálása
teszterek megelőző karbantartásának ütemezett elvégzése és dokumentálása
termelői sorok telepítéseiben való aktív részt vétel az 5S betartása mellett
vevői és belső auditokon való aktív részvétel.

Elvárások

középfokú végzettség szakirányú végzettség (pl.: elektromechanikai műszerész, elektromos gép- és készülékszerelő, elektronikai technikus, számítógép-szerelő, -karbantartó, távközlési technikus, távközlési üzemeltető, villanyszerelő)
számítógépes ismeretek
önálló és csapatmunkában való aktív részvétel
négy műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk

Hosszú távú munkalehetőség
Versenyképes bérezési csomag
Multinacionális vállalati háttér

Szakmai tapasztalat években

1

Szükséges végzettség

középfokú végzettség érettségivel

Amennyiben megfelel feltételeinknek, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát jelentkezéséhez fizetési igénye megjelölésével.