Jogtanácsos (Ref.sz.: 34261)

A munkavégzés helye
Szeged
Munkaidő
teljes munkaidő

Feladatok

Jogi előadók és asszisztensek munkájának szakmai irányítása és támogatása
Jogi képviselet ellátása, beadványok szerkesztése peres és peren kívüli eljárásokban
Követelésérvényesítéssel kapcsolatos teljes körű jogi ügyintézés
Személyes eljárás hatóságok, bíróságok előtt
Egyeztetés és tárgyalás az ügyfelekkel
Hivatalos levelezés lebonyolítása

Elvárások

Jogi egyetemi végzettség
Jogi szakvizsga
Ügyvédként / jogtanácsosként / alkalmazott ügyvédként szerzett szakmai tapasztalat vagy követelés-érvényesítési / kintlévőség kezelési területen szerzett legalább 2 éves releváns tapasztalat
Polgári peres tapasztalat
Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt
Önálló munkavégzés, magabiztos és határozott fellépés, döntési készség
Kiváló problémamegoldó és szervezőkészség
Terhelhetőség
Számítógépes ismeretek, Word és Excel magabiztos használata
B kategóriás jogosítvány
Jó együttműködési készség, célorientáltság, csapatszellem
Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

Versenyképes bérezés
Cafeteria és egyéb juttatások

Szakmai tapasztalat években

2

Szükséges végzettség

egyetemi végzettség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes, szakmai önéletrajzát a megadott e-mail címre, vagy a JELENTKEZEM gombra kattintva!

Munkavégzés helye: Szeged