Áruátvevő (Ref.sz.: 35001)

A munkavégzés helye
Szigetszentmiklós
Munkaidő
teljes munkaidő

Feladatok

A beérkező árú minőségi és mennyiségi átvétele
Átvett áru bevitele raktárgazdálkodási rendszerbe
Beérkezési hibák dokumentálása és jelentése

Elvárások

Minimum általános iskolai végzettség
Alapszintű számítógépes ismeretek (Word,Excel)
Büntetlen előélet
Több műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk

Versenyképes alapbér + teljesítménybér+cafeteria
Hosszú távú munkalehetőség
Bejelentett munkaviszony
Igényes munkakörnyezet
Folyamatosan bővülő, stabil hátterű cég
Ingyenes céges busz biztosított az alábbi településekről: Budapest (KÖKI, Pesterzsébet, Campona, Csepel), Dunaharaszti, Taksony, Szigethalom, Szigetszentmiklós, Dabas, Bugyi, Dunavarsány, Délegyháza, Makád, Szigetbecse, Ráckeve, Szigetújfalu, Szigetszentmárton, Szigetcsép, Tököl, Halásztelek, Solt, Apostag, Dunavecse, Szalkszentmárton, Tass, Dömsöd, Kiskunlacháza, Kunszentmiklós, Áporka, Majosháza, Cegléd, Ceglédbercel, Albertirsa, Pilis, Monorierdő, Vasad, Monor, Üllő, Vecsés, Tápiógyörgye, Tápiószőlős, Tápiószele, Tápiószentmárton, Tápióbicske, Biatorbágy, Sóskút, Tárnok, Érd

Szükséges végzettség

alapfokú végzettség

Ha tetszett amit olvastál, hívd Attilát a 06 20 257 8785-ös számon.