Audit gyakornok (Ref.sz.: 37611)

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
gyakornok

Feladatok

Éves beszámolók ellenőrzése magyar és nemzetközi sztenderdek alapján
Analitikák főkönyvvel történő egyeztetése
Leltározási folyamat ellenőrzése
Ügyféltalálkozókon történő részvétel (vidéken is)
Kapcsolattartás az ügyfelekkel
Senior és Manager kollégák támogatása

Elvárások

Egyetemi / főiskolai tanulmányokat folytatsz
Szeretnél a tanulmányaid mellett, heti minimum 25 órában dolgozni
Már most szeretnéd biztosítani gyakornoki helyed, szeptemberi kezdéssel
Szeretnél mozgalmas munkakörben dolgozni, utazni (ügyfelekhez járni, akár vidékre is)
Kimagasló készségekkel bírsz a problémaelemzés és problémamegoldás területén, valamint megfelelő numerikus készségekkel rendelkezel
Szóban és írásban is magabiztosan kommunikálsz angolul
Kedveled a multinacionális valamint multikulturális munkakörnyezetet, és szívesen dolgozol csapatban

Amit kínálunk

Olyan gyakornoki hely, ahol hosszú távon számítunk rád, és a tanulmányaid befejezése után akár teljes állásban folytatnánk a közös munkát
Különböző vállalatok működésébe, pénzügyi beszámolóikba való betekintés
Olyan lehetőség, mely kiválóan megalapozza egész további karriered
Versenyképes juttatások munkádért cserébe
Inspiráló, multinacionális környezet, fiatalos csapat
Modern, impozáns, központi helyen található iroda

Szükséges végzettség

főiskolai/egyetemi hallgató

Várjuk fényképes önéletrajzodat a ’Jelentkezem’ gombra kattintva.