Egészségügyi csomagoló

A munkavégzés helye
Tatabánya
Munkaidő
teljes munkaidő

Feladatok

Egészségügyi termékek csomagolása munkautasítás alapján
Termék minőségi vizsgálata, ellenőrzése a megrendelő alapján
Szállításra kerülő csomagok megfelelő címkékkel, pecséttel való ellátása
Munkaterület rendezése és tisztán tartása
Csomagolási jegyzék megírása
Leltárban való részvétel

Elvárások

Három műszakos munkarend vállalása
8 általános végzettség
Jó kézügyesség
Pontos, precíz munkavégzés

Amit kínálunk

Barátságos, munkavállaló központú munkakörnyezet
Hosszú távú, biztos munkalehetőség
Havi alapbér: Br. 210.000 forint
30%-os éjszakás műszakpótlék
Túlóra lehetőség: szombatonként 200%-os
Cafetéria nettó 18.270 Ft/hó (5 ledolgozott nap után)
Teljesítmény bónusz, az első teljes hónaptól
Egyéb béren kívüli juttatások

Szükséges végzettség

középfokú végzettség érettségivel

Ha stabil és hosszú távú állást keres, várjuk jelentkezését!