Senior toborzási és kiválasztási munkatárs (Ref.sz.: 34791)

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Feladatok

Toborzás és kiválasztási folyamatok teljes körű szakmai lebonyolítása
Jelöltek felkutatása/szűrése adatbázisokban, hirdetések útján és egyéb csatornákon
Online és offline felületek kezelése
Telefonos kapcsolatfelvétel, elsődleges tájékoztatás
Interjúk szervezése és levezénylése
Csoportos tájékoztatók szervezése, és megtartása
Hatékony toborzási módszerek kidolgozása és fejlesztése
A kiválasztási folyamat adminisztratív támogatása

Elvárások

Toborzás-kiválasztásban szerzett min. 1-3 éves tapasztalat
Minimum középfokú végzettség
Az online toborzási csatornák, a social media magabiztosan használata
Eredményorientált, felelősségteljes, dinamikus személyiség
Felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek

Amit kínálunk

Versenyképes bér, juttatási csomag
Inspiráló, támogató szakmai környezet, változatos feladatok, fejlődési lehetőség
Stabil vállalati háttér az ország legmeghatározóbb HR szolgáltató cégénél
Céges laptopot és telefont biztosítunk számodra

Szakmai tapasztalat években

1

Szükséges végzettség

középfokú végzettség érettségivel

Ha hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, jelentkezz az alábbi lehetőségen.