Gyógyszergyártó gépkezelő (Ref.sz.: 37521)

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Feladatok

Az üzem gyártó berendezéseinek, gépsorainak önálló kezelése (indítása, megállítása)
A gyártáshoz tartozó dokumentáció vezetése
Gyártó és csomagológépek, berendezések tisztítása
A gyártás során keletkezett hibás termékek felülvizsgálata

Elvárások

Középfokú végzettség
Felhasználói szintű számítógépes ismeret
Több műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk

Versenyképes bérezés
Modern, felszerelt munkakörnyezet
Igénybe vehető balatoni nyaraló
Változatos, céges éttermi étkezés
Ingyenes orvosi szakrendelések
Szabadidős, sporttevékenységek a telephelyen
Hosszútávú bejelentett állás
Cafeteria, 13. havi fizetés

Szakmai tapasztalat években

1

Szükséges végzettség

középfokú végzettség érettségivel

Ha felkeltette érdeklődésed a lehetőség, kérjük jelentkezz önéletrajzod elküldésével a "Jelentkezem" gombra kattintva vagy érdeklődj a +36 70 685 1712-es telefonszámon!