Szerelő (Ref.sz.: 34621)

A munkavégzés helye
Makó
Munkaidő
teljes munkaidő

Feladatok

Pneumatikus szerelőgépek, roppantógépek, robot berendezések, prés gépek és nyomáspróba berendezések munkautasítás szerinti kezelése,
az elkészült termék leellenőrzése, személyi bélyegzővel ellátása,
gyártási dokumentációk pontos vezetése,
a késztermékek csomagolása, raktározása.

Elvárások

Megfelelő fizikai állóképesség, jó erőnlét,
magas fokú monotónia tűrési képesség,
8 általános iskolai végzettség,
utasítások maradéktalan betartása mellett, precíz, pontos munkavégzés.

Amit kínálunk

Kiemelt kereseti lehetőség, extra juttatások, cafeteria,
hosszú távú munkalehetőség,
jó hangulat, összetartó kollektíva,
ingyenes céges buszjárat közel 30 településről, Csongrád és Békés megyékből.

Szükséges végzettség

alapfokú végzettség

Amennyiben érdekli a lehetőség, kérem küldje el fényképes önéletrajzát a [e-mail] e-mail címre!

Kérdés esetén, az alábbi telefonszámon kérhet segítséget, hétköznapokon 8 és 16 óra között: Leczkiné Anna +36 70 665-5132