Logisztikai Koordinátor (Ref.sz.: 34221)

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Feladatok

Napi kapcsolattartás a vevőkkel és logisztikai szolgálatatókkal
Vevői rendelések fogadása, rendelések rögzítése
Szállításokhoz kapcsolódó fuvarok megrendelése a szolgáltatótól
Kimenő számlák készítése
Bejövő fuvarszámlák előzetes rögzítése rendszerben
Vevői reklamáció fogadása, rögzítése
Riportok készítése

Elvárások

Angol és/vagy német nyelv(írásbeli és szóbeli)
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
Kíváló kommunikációs képesség
SAP ismeret

Amit kínálunk

Versenyképes bérezés megegyezés szerint
Stabil hatterű, kellemes, barátságos munkakörnyezet

Szakmai tapasztalat években

1

Szükséges végzettség

OKJ

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes magyar nyelvű önéletrajzát a megadott e-mail címre.