HR Projektvezető (Ref.sz.: 37411)

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Feladatok

Munkavállalók személyügyi anyagainak pontos kezelése
Munkaviszonnyal kapcsolatos adminisztráció határidőre történő ellátása
Bérszámfejtés előkészítése, adminisztrációja
Szabadságok, táppénz, utazási költségtérítések és egyéb elszámolandó tételek feldolgozása
Szoros együttműködés a bérszámfejtő, pénzügyi, valamint a toborzási csapattal
Napi kapcsolattartás a munkavállalókkal, illetve a partnerekkel

Elvárások

Minimum középfokú végzettség
Hasonló területen szerzett tapasztalat
MS Office ismerete
B kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat
Határozott, magabiztos fellépés
Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség

Amit kínálunk

Inspiráló szakmai környezet, változatos feladatok, fejlődési lehetőség
Versenyképes juttatási csomag
Támogató és megbízható szakmai környezet
Stabil vállalati háttér az ország legmeghatározóbb HR szolgáltató cégénél
Hosszú távú munkalehetőség

Szükséges végzettség

középfokú végzettség érettségivel

Várjuk részletes szakmai életrajzát magyar nyelven bérigénye megjelölésével