Raktáros (Ref.sz.: 37401)

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Feladatok

Beérkező anyagok, termékek átvétele, ellenőrzése és dokumentálása
Be- és kitárolás, csomagolás, komissiózás utasítások alapján
Kézi és gépi anyagmozgatási feladatok ellátása
Igényelt anyagok kiadása a megfelelő jogosultság ellenőrzése után
Számítógépes raktári nyilvántartó rendszer folyamatos és naprakész vezetése, készletpontossá ellenőrzése

Elvárások

Középfokú végzettség
Targoncavezetői engedély gyalogkíséretű, vezetőüléses és vezetőállásos targoncára (mindhárom megléte elvárás)
1-2 év releváns szakmai tapasztalat
4 műszakos munkarend vállalása ( 2 nap munka, 2 nap pihenő, 12 órás műszakok)
Valamilyen raktári nyilvántartási rendszer használatában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

Modern, színvonalas munkakörnyezet
Tapasztalatszerzési és fejlődési lehetőség, szakmai képzések
Hosszú távú munkalehetőség egy biztos háttérrel rendelkező nagyvállalatnál
Határozatlan idejű munkaszerződés
Fizetés: Bruttó 405.000 Ft (alapbér+ pótlékok)
Cafeteria: Bruttó 24.400 Ft/hó

Szakmai tapasztalat években

1

Szükséges végzettség

középfokú végzettség érettségi nélkül

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését küldje el önéletrajzát a részünkre.