Analizátor (Ref.sz.: 37391)

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Feladatok

Belső áramkörök tesztelése
Hibás áramkörök elemzése, felismerése, vizuális ellenőrzése IPC szabvány alapján
Hiba analizálása, minősítése és azonnali visszacsatolása a gyártási folyamatba
Analízis eredmények rögzítése
A teszterekből kieső termékek NYÁK szintű javítás mikroszkóp alatt

Elvárások

Elektronikai területen szerzett végzettség
Apró alkatrészek forrasztásához való hozzáértés
1-3 év releváns szakmai tapasztalat
MS Office felhasználói szintű ismerete
4 műszakos munkarend vállalása ( 2 nap munka, 2 nap pihenő, 12 órás műszakok)

Amit kínálunk

Modern, színvonalas munkakörnyezet, jó fej kollégák
Tapasztalatszerzési és fejlődési lehetőség, szakmai képzések
Hosszú távú munkalehetőség egy biztos háttérrel rendelkező nagyvállalatnál
Kulturált, modern és tiszta munkakörnyezet
Bérezés: Bruttó 450.000 Ft (alapbér+műszakpótlék+teljesítménybónusz)
Cafeteria juttatás: 24.400 Ft/hó
Részesedésnyereség az éves árbevétel függvényében

Szakmai tapasztalat években

1

Szükséges végzettség

középfokú végzettség érettségi nélkül
OKJ

Képzési szak

elektronika

Jelentkezz bátran ha úgy gondolod meg tudnál birkózni a felsorolt feladatokkal, és szeretnél egy olyan cégnél dolgozni ahol értékelik munkádat.