Anyagmozgató (Ref.sz.: 37381)

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Feladatok

Anyagigénylések elkészítése a raktár felé
A raktárból felkért anyagok mennyiségi átvétele
A termelésben lévő alapanyagok heti szintű leltárfelmérése
A gyártásban lévő anyagok elhelyezése a csarnokban kijelölt tárolóhelyekre
Termelésben lévő készletek SAP szerinti ellenőrzése
Rábízott eszközök folyamatos karbantartása

Elvárások

Anyagmozgatásban szerzett tapasztalat
Gyalogkíséretű targoncás jogosítvány
4 műszakos munkarend vállalása (2 nap munka, 2 nap pihenő, 12 órás műszakokban)
Valamilyen készletnyilvántartási rendszer használatában szerzett tapasztalat
Középfokú végzettség

Amit kínálunk

Modern, színvonalas munkakörnyezet.
Tapasztalatszerzési és fejlődési lehetőség
Hosszú távú munkalehetőség egy biztos háttérrel rendelkező nagyvállalatnál
Határozatlan idejű munkaszerződés
Fizetés: Bruttó 405.000 Ft (alapbér+ műszakpótlék)
Cafeteria: 24.400 Ft/hó
Szakmai képzések

Szakmai tapasztalat években

1

Szükséges végzettség

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel

Amennyiben érdekesnek találja az álláslehetőséget kérem küldje el részünkre önéletrajzát.