Raktári áru-összekészítő, anyagmozgató (Ref.sz.: 32971)

A munkavégzés helye
Szeged
Munkaidő
teljes munkaidő

Feladatok

Beérkező áruk lerakodása/felrakodása targonca segítségével
A tárolt készlet elrendezése, mozgatása, átrakása, tároló helyek feltöltése, a készletek állagmegóvása
Komissiózás, az áruk megrendelés szerinti összegyűjtése
Számítógépes nyilvántartás készítése, dokumentációk ellenőrzése
Higiéniai és munkavédelmi előírások betartása

Elvárások

Középfokú végzettség
Három műszakos munkarend vállalása
Érvényes, 2013 után frissített targoncavezetői engedély
Precíz, pontos munkavégzés

Amit kínálunk

Stabil, magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező cégcsoport, biztos jövedelem
Folyamatos fejlődést kiemelkedő szakmai környezettel és képzésekkel biztosítjuk
Utazási költségtérítés
Teljesítményalapú bónuszrendszer, béren kívüli juttatások
Munkahelyi meleg étkeztetés

Szükséges végzettség

középfokú végzettség érettségi nélkül

Képzési szak

Raktári

Amennyiben a felsorolt feltételeknek megfelel, kérjük, küldje el fényképes, szakmai önéletrajzát a megadott e-mail címre.