Összeszerelő operátor (Ref.sz.: 32641)

A munkavégzés helye
Székesfehérvár
Munkaidő
teljes munkaidő

Feladatok

Autóalkatrés összeszerelése
Termelésben való aktív részvétel
Csoportvezető által megadott utasítások szerinti munkavégzés
Munkavégzéshez használt gépek tisztán tartása

Elvárások

8 általános iskolai végzettség
3 vagy folyamatos 4+2 munkarend vállalása
Rugalmasság, megbízhatóság, felelősségteljes munkavégzés

Amit kínálunk

Alapbér bruttó 220.000 Ft
Nettó 10.000 Ft jelenléti bónusz
Bruttó 350.000 Ft éves Cafeteria keret
Ingyenes céges buszjárat közel 160 településről
Emelt műszakpótlékok
Ajánlási bónusz
Szállást a Székesfehérvártól 90 km-nél messzebbről érkező jelentkezőknek panel lakásban biztosítjuk

Szakmai tapasztalat években

1

Szükséges végzettség

alapfokú végzettség

Jelentkezés gombra kattintva azonnal meg tudja pályázni a munkalehetőséget! Amennyiben kérdése lenne, hívja a 70/489-8500 telefonszámot!