Összeszerelő operátor (Ref.sz.: 34141)

A munkavégzés helye
Miskolc
Munkaidő
teljes munkaidő

Feladatok

Összeszerelési, gépkezelői feladatok ellátása munkautasítás alapján
Műszakvezető által megadott utasítások elvégzése
Kézi anyagmozgatás a termelési területen

Elvárások

4 műszakos munkarend vállalása
Pontos, precíz munkavégzés
Monotónia tűrés

Amit kínálunk

Hosszú távú munkalehetőség
Már az első 3 hónap után fizetésemelés és előrelépési lehetőségek
Havi és éves bónuszok, karácsonyi jutalom
Évi br. 200.000Ft cafatéria (Szép-kártya)
Kedvezményes vásárlás több üzletnél és vendéglátó egységnél
Ingyenes munkába járás (tömegközlekedés 100%-os térítése, műszakokhoz igazított céges buszjáratok)
Határozatlan idejű munkaszerződés

Szükséges végzettség

alapfokú végzettség

Gyere el hozzánk minden hétköznap 11 órára a miskolci Prohuman irodájába, szerződéskötéssel egybekötött kiválasztásunkra és dolgozz Miskolc egyik legnagyobb gyárában! Várunk a búza tértől 2 perc sétára, Miskolcon, az Arany János tér 1 szám alatt, a Macropolis irodaház földszintjén!
Érdeklődj a 06 70 665 5850-es telefonszámon, vagy küldd el önéletrajzod!